Szanowni Państwo! Serdecznie witamy w Ośrodku Domków Letniskowych FALA, mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewni jago sprawną organizację.

Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 15.00, kończymy o godz. 10.00.

Warunkiem rezerwacji wypoczynku jest wpłata zadatku w wysokości 30% w terminie 3 dni od wstępnej rezerwacji.

W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwację uznaje się za nieważną (po wcześniejszym kontakcie z klientem).

W razie rezygnacji z pobytu w okresie poniżej 30 dni od daty przyjazdu, wpłacony zadatek przepada. Powyżej 30 dni potrącone zostanie 50% zadatku.

Prosimy o uregulowanie całkowitego kosztu pobytu najpóźniej w dniu przyjazdu. oraz opłatę klimatyczną dla Urzedu Gminy w Darłowie.

Od naszych Gości pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 100 zł.

Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela ośrodka.

Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco właścielowi ośrodka.

Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada.

1. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad B.H.P i P.Poż.
2. Osoby postronne nie mogą przebywać na terenie ośrodka od godz. 22:00 do godz. 8:00.

Zabrania się palenia tytoniu w DOMKACH! Prosimy o korzystanie z popielniczek na zewnątrz obiektu.

Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23:00 do 7:00 rano.

Parkowanie wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu. Parking Ośrodka jest bezpłatny.

Plac zabaw dla dzieci przeznaczony do korzystania wyłącznie pod opieką dorosłych. Właściel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.

Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do domku bramy i furtki, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.

Z poważaniem
Grzegorz Podgórski

Dziękujemy za współpracę
i życzymy udanego wypoczynku.

Dąbki - Bobolin
Dąbki - Bobolin
Dąbki - Bobolin
Dąbki - Bobolin

DANE KONTAKTOWE:

76-156 Dąbki
Bobolin, ul. Nadmorska 19-21

kom. 790 329 821
kom. 604 121 575

e-mail: domkifala@op.pl

Dąbki - Bobolin (UZDROWISKO) to jedno z najczystszych miejsc na polskim wybrzeżu. Czyste powietrze, morski mikroklimat i wspaniała okolica sprawiają, że miejscowość ta uznawana jest za jedno z najładniejszych kąpielisk morskich zapewniających znakomity wypoczynek i szereg niezapomnianych wrażeń z wakacji. Znajduje się 5 km od Darłowa i 30 km od Koszalina. Położone nad morzem i jeziorem posiadają znakomity mikroklimat (liczne sanatoria i domy uzdrowiskowe). Dąbki są wspaniałą bazą sportów wodnych, wędkarstwa, turystyki rowerowej oraz pieszej. W Dąbkach znajduje się przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego, aqua-park, wesołe miasteczko oraz liczne punkty gastronomiczne. Można również skorzystać z położonego nieopodal ośrodka jazdy konnej, a także rejsów statkiem spacerowym.